ПУРИСАНА ОРГАНСКА БАНАНА ВО ПРАВ

ПУРИСАНА БАНАНА ВО ПРАВ

SUPER FLAVOR

ОРГАНСКА БАНАНА 

во прав

 

  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен, без лактоза, без соја

 

100% чиста и органска банана во прав која се произведува со сушење на бананите. Правот е светко жолт, со карактеристичен интензивен вкус и мирис на свежи, зрели банани. Идеален како додаток во смути, јогурт, сечкано сирење, бебешка храна, овошни каши, десерти, пасти, гранола и други рецепти.