Gerovital H3 Hyaluron

Image Gerovital H3 Hyaluron

 
Gerovital H3 Hyaluron
 
Оригинална формула за нега и убавина

Image
 
 
 
Дневен крем против брчки со хијалуронска киселина, 50 мл

Ноќен крем кој овозможува регенерација во текот на ноќта и ја спречува појавата на нови брчки. Благодарение на составот во кој влегуваат липозоми, витамин Ц и ниацинамид се овозможува долготраен ефект против појава на брчки и младешки изглед на кожата.
Image
 
 
 
Ноќен крем против брчки со хијалуронска киселина, 50 мл
 
Дневен крем против брчки со интензивен ефект на хидратација. Содржи витамин Ц, кој го стимулира производството на колаген и витамин Е, кој се бори против штетните влијанија врз кожата и овозможува нејзина регенерација.
Image

 

Мицеларна вода со хијалуронска киселина, 400 мл

Мицерална вода за чистење која ефективно ги отстранува нечистотиите од површината на кожата. Нанесете, исчистете, нема потреба од плакнење.