Зелен чај со нане во филтер кеси 20 х 2,5 гр.

Zoom
 

Идеална комбинација од одличен вкус и благодет за вашето здравје. Нотата од нане го освежува деликатниот вкус на зелениот чај. Се препорачува во прилики кога е потребна релаксација.

Characteristics:

Во чаша со згреана вода се става една кесичка и се остава да отстои 5-10 мин.

Ingredients:

Лист од зелен чај, лист од нане.