BARBIE течен сапун 300 мл.

Zoom
 

Благ и нежен сапун за деца со хидратантни својства.

Characteristics:

Нанесете го сапунот на мокри раце, нежно масирајте и темелно исплакнете. Не е дозволено за деца под 3 год.

Ingredients:

Сурутка, обезмастено млеко, олеинет од палмино масло, кокосово масло, сончогледово масло, култура bifidobacterium lactis, рибино масло, млеко и соја лецитин. Не содржи глутен.