BARBIE BATH&SHOWER гел 1000 мл.

Zoom
 

Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства.

Characteristics:

Нанесете го гелот на мокра кожа, нежно масирајте и темелно исплакнете. Не е дозволено за деца под 3 год.