GARNIER NATURALS ESENSAL PNM дневен крем за лице 50мл

Zoom
 

Дневна крема за нормална и комбинирана кожа.

Effects of the product:

Хидратантен крем кој ги неутрализира токсините и дава оптимална хидратација во текот на 24 часа.

Ingredients:

Во својот состав содржи екстакт од чичак се нанесува наутро на чиста кожа.