BARBIE шампон 250 мл.

Zoom
 

Благ и нежен шампон за деца со хидратантни својства.

Characteristics:

Нанесете го шампонот на мокра коса и кожа, нежно масирајте и темелно исплакнете. Не е дозволено за деца под 3 год.

Ingredients:

Сурутка, обезмастено млеко, олеинет од палмино масло, кокосово масло, сончогледово масло, култура bifidobacterium lactis, рибино масло, млеко и соја лецитин. Не содржи глутен.