Corine de Farme Хидратантна крема 100ml

Zoom
 

Хидратантна крема за чувствителна кожа Пакување: 100 ml

Effects of the product:

Хидратантната крема, нежно миризлива, овозможува секојдневна нега за бебешко тело и лице. Особено наменета за чувствителната бебешка кожа. Направена е со бадемово масло, растителен глицерин и шеа путер, состојки познати по нивните хранливи својства.

Characteristics:

Дерматолошки тестирано Хипоалергенски

Ingredients:

Со органски невен 97% од природно потекло Не содржи парабен

null