BECUTAN Гел со разладувачки ефект 50 мл

BECUTAN Гел со разладувачки ефект 50 мл
107,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
024647C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Неговото дејство е да ја разладува, хидратизира и омекнува кожата, давајќи и чувство на пријатна свежина и на ладењe. Содржи екосертифицирани екстракти од алое вера и од овес, кои помагаат во намалување на црвенилата и на иритациите на кожата предизвикани од пролонгираното изложување на сонце. Истовремено ја намалува и ја ублажува потребата од чешање, особено по убоди од инсекти.

  • Дерматолошки тестиран
  • Ја разладува, хидратизира и омекнува кожата
  • Содржи екосертифицирани екстракти од алое вера и од овес

Пакување: 50 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се