BIOAGROS Органски корнфлекс без шеќер, 250 г

BIOAGROS Органски корнфлекс без шеќер, 250 г
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032083C
favorite_border

Опис на производот

Крцкави пченкарни снегулки, подготвени од органска пченка по традиционален метод, без останати додадени состојки.

Органски сертифициран производ.

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Состојки: житарки од органска пченка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се