THE BRIDGE Био напиток од ориз и бадем, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и бадем, 1000 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030151C
favorite_border

Опис на производот

  •  Органски напиток од ориз со бадеми
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Без глутен
  •  Со изворска вода
  •  Без додадени шеќери

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: вода, италијански ориз* (17%), масло од сончоглед, паста од италијански бадеми (1%), масло од шафран*, морска сол.

*од органско потекло

Производот содржи природни шеќери. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се