THE BRIDGE Био напиток од ориз и бадем, 250 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и бадем, 250 мл
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040028C
favorite_border

Опис на производот

  • Напиток од ориз со бадем
  • Oргански сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Не содржи глутен
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природно присутни шеќери

Нето-тежина: 250 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, ориз од италијанско потекло* (17%), сончогледово масло*, паста од италијански бадем* (1%), масло од шафран*, морска сол.

Добро протресете пред употреба.

Да се чува на ладно и суво место.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се