CANPOL Водена глодалка со тропалка, 0+ месеци

CANPOL Водена глодалка со тропалка, 0+ месеци
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045318C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Наменето за  деца над 0+ месеци

Содржина

Состав: ABS, PP, EVA, стерилизирана вода.

Начин на употреба: Водена глодалка со тропалка, изработена од мек, висококвалитетен материјал со лабораториски испитана вода, ги развива чувствата на бебето. Водените шерени глодалки имаат боја за храна во нив.

Начин на одржување: Да се чува во фрижидер. Да не се става во делот за замрзнување. Да се мие со мека четка под проточна вода со благ детергент. Исплакнете добро. Да се прелие со врела вода пред првата употреба.

Да не се врие.

Да не се стерилизира.

Предупредување: Внимателно проверете пред секоја употреба. Фрлете ја доколку е излижана, оштетена или изгризана.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се