CHICCO Baby Moments Купка-шампон без солзи, 500 мл

CHICCO Baby Moments Купка-шампон без солзи, 500 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052605C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Купка-шампон направена од 92% природни и оригинални состојки, збогатена со емолиент добиен од екстракт од невен и природен глицерин, кој овозможува да се задржи хидролипидниот баланс за постојано нежна кожа и скалп кај новороденчињата.

  • Од 0+ месеци
  • Хипоалергена формула, клинички тестирана на чувствителна кожа

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се