COLGATE Max Expert Micellar Паста за заби 75 мл

COLGATE Max Expert Micellar Паста за заби 75 мл
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051909C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Отстранете ги нечистотиите и избелете ги забите истовремено со Colgate Max White Expert Мицеларната паста за заби.

Оваа паста за заби има професионална состојка за белење за да го ублажи пожолтувањето предизвикано од храна и пијалоци кога се користи два пати дневно. Пастата за избелување заби има мицеларна технологија за отстранување на нечистотиите безбедна за емајлот, дури и кога ја користите секојдневно.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се