COLGATE Max Fresh Cool Mint Blue Паста за заби, 100 мл

COLGATE Max Fresh Cool Mint Blue Паста за заби, 100 мл
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
004846C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Првата паста за заби со додадени честички за свеж здив, кои се стопуваат при четкањето и носат сосема нова димензија на свежина.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се