COLGATE Max Protect Care Паста за заби со флуорид, 75 мл

COLGATE Max Protect Care Паста за заби со флуорид, 75 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051916C
favorite_border

Опис на производот

  • Клинички докажана заштита на глеѓта и непцата
  • Вкус на благо нане

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: вода, глицерин, хидриран силициум, сорбитол, калиум нитрат, ПЕГ-12, тетракалиум пирофосфат, натриум лаурил сулфат, цинк цитрат. ПВМ/МА кополимер, арома, калиум хидроксид, ксантанова гума, целулозна гума, кокамидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум саџарин, еугенол.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се