COLGATE Max White Optic Паста за заби 75 мл

COLGATE Max White Optic Паста за заби 75 мл
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
042242C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Паста за заби за инстантно побели заби.

Клинички докажано отстранува до 100% од дамките на површината на забите. Континуираната употреба помага во одржување на белината на забите и нивната заштита.

Пакување: 75 мл

Содржина

Употреба: исчеткајте темелно со четка по секој оброк, или како што е наведено од стоматолог или лекар.

Не е погодно за деца под 7 годишна возраст.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се