COLGATE Zig Zag Charcoal Четка за заби

COLGATE Zig Zag Charcoal Четка за заби
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051355C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Цик - цак четка со V форма и интердентални влакненца, дизајнирани за отстранување на забниот камен помеѓу забите. Четката има подигнат врв на влакненцата за полесен пристап и отстранување на забниот камен од задната страна на забите. Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се