COREGA Екстра силно - без вкус (неутрален вкус), фикс крема, 40 г

COREGA Екстра силно - без вкус (неутрален вкус), фикс крема, 40 г
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014949C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Корега фикс крема - Extra Strong Neutral, без вкус, неутрален вкус

Corega – производите ја подобруваат удобноста кај луѓето кои носат протетски изработки. Палетата производи на Корега им помага на корисниците на протези да немаат грижа за своите протези. Корега фикс кремата обезбедува фиксирање на протезите, што придонесува до многу голем комфор во секојдневниот живот на корисникот на протетска изработка.

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се