COREGA Екстра силно - Свеж вкус, фикс крема, 40 мл

COREGA Екстра силно - Свеж вкус, фикс крема, 40 мл
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
008060C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Корега фикс крема - Extra Strong Свеж вкус 

Носењето на забни протези не е лесно - Дали би сакале да се чувствувате безгрижно додека ги носите?

Обидете се со кремата-фиксатор на забни протези Corega Екстра силно - свеж вкус. Таа овозможува прицврстување на Вашата протеза во сите правци: напред и назад, горе и долу и од страните. Ќе бидете безгрижни во текот на целиот ден. Кремата има свеж вкус и дава чувство на свежина.

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се