COREGA Комфорт фикс крема, 40 мл

COREGA Комфорт фикс крема, 40 мл
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
050105C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Corega Comfort има уникатна формулација со технологијата ADAPTAGRIP. Технологијата ADAPTAGRIP содржи карбомер и карбоксиметилцелулоза, благодарение на кои Corega Comfort е повеќе од само прицврстувач.

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се