DANAI Biosept Антибактериски гел за раце 500 мл

DANAI Biosept Антибактериски гел за раце 500 мл
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013756C
favorite_border

Опис на производот

Антибактериски гел за дезинфекција на раце на лица кои работат во медицински установи, лаборатории, фармацевтска индустрија, прехрамбена индустрија, градинки, за домашна употреба.           

Пакување: 500 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се