GEROVITAL Tratament EXPERT Термо-заштитен серум, 150 мл

GEROVITAL Tratament EXPERT Thermo-Protective Serum 150ml termo zastiten serum
GEROVITAL Tratament EXPERT Термо-заштитен серум, 150 мл
345,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051379C
favorite_border

Опис на производот

GEROVITAL® Treatment EXPERT Keratin Thermo-protective serum

  • Кератински термо-заштитен серум за коса
  • Со алое вера и провитамин Б5

Спречува термичко оштетување на косата.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, циклопентасилоксан, циклохексасилоксан, кокодимониум хидроксипропил хидролизиран кератин, пантенол, екстракт од лист од алое вера, пропилен гликол, ксилитилглукозид, анхидроксилитол, ксилитол, парфем, феноксиетанол, калиум сорбат, етилхексилглицерин, линалол, бензил салицилат, цитронелол, лимонен.

Употреба: По миењето, серумот се нанесува на влажна коса.

НЕ СЕ ПЛАКНЕ!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се