GUAM Planktigyn Фанго дневна крема - липоактивна, 200 мл

GUAM Planktigyn Фанго дневна крема - липоактивна, 200 мл
2.205,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045628C
favorite_border

Опис на производот

Активна фанго крема липоактивна со основа на Гуам алги, збогатени со калциум и со кафеави алги Ascophyllum nodosum.

Производ со интензивен липоактивен ефект, интензивно загревање и топење на масти. Фанго дрен кремата може да се користи независно од третманот со кал, во текот на вежбањето и во текот на денот.

Антиоксидантите прават видлива промена на телото по 2 месеци секојдневно користење.

Пакување: 200 мл

Содржина

Начин на употреба: FANGOCREMA ДРЕН кал КРЕМ комплетно се апсорбира во кожата без да остави никакви траги.  Пожелно е да ја нанесете со блага масажа на критичните делови. Поради силното делување ќе забележите интензивно црвенило и печење на кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се