ILIRIJA Биодент спреј за уста, 15 мл

ILIRIJA Биодент спреј за уста, 15 мл
156,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
002747C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Освежувач за здив
  • Со долготрајна свежина

Пакување: 15 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се