ORAL-B 5 Way Clean 1+1 Медиум четки за заби

ORAL-B 5 Way Clean 1+1 Медиум четки за заби
130,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
030225C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • 2 четки за заби, медиум јачина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се