ORAL-B Pro-Repair Extra Fresh Паста за заби 75 мл

ORAL-B Pro-Repair Extra Fresh Паста за заби 75 мл
242,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052013C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пастата за заби Oral-B Gum & Enamel Repair активно ги штити непцата и го зајакнува емајлот.

Технологијата ActivRepair targets ја таргетира областа на непцата:

  • Ги штити забите од киселинска ерозија и ја зајакнува глеѓта
  • Обезбедува антибактериско дејство и активно ги штити непцата
  • Погодна за чувствителни заби – клинички докажано.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се