ORAL-B Pro-Repair Original Паста за заби 75 мл

ORAL-B Pro-Repair Original Паста за заби 75 мл
242,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052012C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пастата за заби Oral-B Gum & Enamel Pro-Repair Original активно ги штити непцата и го зајакнува емајлот. Технологијата ActivRepair Тargets ја таргетира областа на непцата:

  • Ги штити забите од киселинска ерозија и ја зајакнува глеѓта
  • Обезбедува антибактериско дејство активно ги штити непцата
  • Погоден за чувствителни заби – клинички докажано

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се