ORAL-B Sensitivity & Gum Calm Gentle Whitening Паста за заби, 75 мл

ORAL-B Sensitivity & Gum Calm Gentle Whitening Паста за заби, 75 мл
242,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052014C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пастата за заби Oral-B Sensitivity & Gum Calm е клинички докажана дека веднаш ја ублажува болката од чувствителност и ги смирува непцата за чувство на удобност во устата. Неговата уникатна технологија ActivCalm веднаш ја ублажува болката од чувствителност со создавање на слој на заштита и ги лади непцата за време и по четкањето.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се