PARODONTAX Ultra Clean Паста за заби, 75 мл

PARODONTAX Ultra Clean Паста за заби, 75 мл
260,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
038590C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Паста за заби Parodontax Ultra Clean е дневeн забен флуорид, кој е клинички докажан дека помага во спречување и лекување на крварење на непцата.

Parodontax Ultra Clean паста за заби помага во олеснување на причината за крварење на непцата, борејќи се со бактериите по должината на линијата за џвакање и одржува затегнатост на линијата за џвакање.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се