PHARMAVITAL Крема за раце и нокти со витамин Е, 150 мл

PHARMAVITAL Крема за раце и нокти со витамин Е, 150 мл
120,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022738C
favorite_border

Опис на производот

  • Крем за раце и нокти
  • Мека и нежна кожа на рацете
  • Цврсти нокти

Одлична нега и исхрана на кожата на рацете и на ноктите. Формулата содржи витамин Е и провитамин Б5 кои ја штитат сувата, испукана и иритирана кожа и ги зајакнуваат ноктите.

Нето-тежина: 150 мл

Содржина

Состојки: Aqua, Stearic Acid, Cetyl/Stearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower),Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-25, Zinc Stearate, Triethanolamine, Dimethicone, Chitosan Glycolate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, BHT, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hydroxy-citronellal.

Употреба: По потреба нанесете повеќе пати во текот на денот. Брзо се впива, а резултатите се брзо видливи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се