PHARMAVITAL Маст од невен, 250 г

PHARMAVITAL Маст од невен, 250 г
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017892C
favorite_border

Опис на производот

  • Според стар, традиционален рецепт
  • За нега и заштита на сува и оштетена кожа
  • За нега на бебиња, деца, возрасни и трудници
  • Ја помага регенерацијата на кожата кај површински опекотини
  • Ја штити кожата од надворешни влијанија и УВ-зраци и ѝ дава природна еластичност

Пакување: 250 г

Содржина

Употреба: Во тенок слој се нанесува на кожата неколку пати на ден.

Мерки на претпазливост: Да се чува на места недостапни за деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се