PROBIOS Органски крем намаз со лешници и какао, 400 г

PROBIOS Органски крем намаз со лешници и какао, 400 г
449,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037570C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Крем со какао и лешници 
  • Без глутен

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: шеќер од шеќерна трска*, сончогледово масло* 19,5%, паста од лешници* 13%, млеко* во прав 6%, какао* со ниска масленост во прав 6%, оризово* брашно, емулгатор: сончогледов лецитин, природна арома.

По првото отворање да не се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се