PROBIOS Органски таан без глутен, 200 г

PROBIOS Органски таан без глутен, 200 г
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031404C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без глутен
  • Погоден за вегани

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Состојки: лупено семе од сусам*.

Може да содржи траги од кикирики.

*од органско производство                                                                                                                                                                                                                                       

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се