SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки секојдневни лонг (величина 2), 32 парчиња

SLEEPY 2 normal black pantyliner 32 pcs, sekojdnevni crni uloski, vloski  intimna higiena
SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки секојдневни лонг (величина 2), 32 парчиња
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053773C
favorite_border

Опис на производот

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Секоја влошка е одделно пакувана
  • Хипоалергенска формула
  • Без глутен
  • Веган
  • Не содржат: алкохол, силикони, латекс, најлон, без БПА, СЛС/СЛЕС, парабени, фталати, без парфем и бои

Пакување: 32 парчиња

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се