SLEEPY Natural Влажни марамчиња, 3 кесички по 60 парчиња

SLEEPY Natural Влажни марамчиња, 3 кесички по 60 парчиња
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051627C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Natural Ultra Sensitive Влажни марамчиња за бебиња

  • Не содржат алкохол, парфем и парабен
  • Хипоалергени
  • Со 99,5% прочистена вода

Овие влажни марамчиња се направени со меки влакна проткаени со прочистена вода, екстракт од природен бамбус, влакна од органски памук, билно масло од глицерин со навлажнувачки ефект и млеко од краставица за нега на чувствителна кожа.

Пакување: 3 х 60 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода (прочистена вода), калиум сорбат, глицерин, екстракт од краставица.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се