SLEEPY Premium Blue Care Течен сапун за раце, 500 мл

sleepy premium blue care  natural lotus flower liquid soap 500 ml lotus lotos tecen sapun za race
SLEEPY Premium Blue Care Течен сапун за раце, 500 мл
99,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
053477C
favorite_border

Опис на производот

  • Не содржи алкохол и парабени
  • 100% природни екстракти и растителен глицерин
  • Дерматолошки тестирано
  • Не содржи минерални и животински масла

Течниот сапун обезбедува секојдневна нега на кожата на рацете со навлажнувачки ефект на водно нане. Ја чисти кожата без иритација со својата подобрена формула која содржи растителни екстракти и глицерин. Благодарение на убавиот мирис негата на рацете е навистина пријатна.

Пакување: 500 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се