SLEEPY Влажни марамчиња со арома на камилица, 120 парчиња

SLEEPY Влажни марамчиња со арома на камилица, 120 парчиња
75,00 ден.
59,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Акција
Шифра
053471C
favorite_border

Опис на производот

  • Влажни марамчиња со арома на камилица
  • Не содржат алкохол и парабени

Пакување: 120 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода, С12-15 парет-12, феноксиетанол, бензоева киселина, дехидроцетна киселина, глицерин, парфем, лимонска киселина. (со 10% вискон и 90% полиестер).

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
super se
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се