SOPHIE LA GIRAFE Голем сет за хранење

SOPHIE LA GIRAFE Голем сет за хранење
2.059,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041232C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®

  • Наменето за деца 6+ месеци

Комплетен прибор за јадење, што содржи чинија со нелизгачки долен дел за поголема стабилност, сад со долен дел што се вшмукува за перфектна стабилност, дури и во случај на несмасни гестови, отстранлив за полесно миење, некапечка чаша со оптимален капак за поттикнување на природното цицање, со некапечки вентил систем за совршено пиење без неред наоколу (отстранлив за полесно миење) и нелизгачка основа и две рачки за полесно ракување (со отстранување на капакот чашата може да се користи како чаша за пиење – капацитет: 180мл) и заоблени метални вилушка и лажичка, специјално дизајнирани за малите раце на бебето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се