YAKSO Органско кокосово масло 2.5 л

YAKSO Органско кокосово масло 2.5 л
1.072,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
031782C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органски сертифициран производ

  • Органско кокосово масло
  • Без мирис

Нето-тежина: 2.5 л

Содржина

Состојки: кокосово масло.

Од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се