13 47 Крема за нега на тетоважи 50 мл

13 47 Крема за нега на тетоважи 50 мл
421,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Шифра
052161C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

13 47 Кремата помага при заздравување на рани, лузни и воспаленија на кожата по процесот на нанесување на тетоважа на било кој дел од телото.

Се нанесува на чиста кожа, неколку пати во текот на денот.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: масло од кантарион, органско масло од лаванда, органско масло од смиље и витамин Е. 

Употреба: само за надворешна употреба, се нанесува повеќе пати во текот на денот.

Мислења на потрошувачи

MilanS
5
Најдобрата крема за заздравување на тетоважи, мојата заздраве пребрзо и одлично. Ја препоачувам на секој!
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се