13 47 Премиум крема за грижа на тетовирана кожа, 50 мл

13 47 Premium tattoo aftercare krema za griza na tetovirana koza
13 47 Премиум крема за грижа на тетовирана кожа, 50 мл
421,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Шифра
052161C
favorite_border

Опис на производот

Формулација збогатена со природни растителни масла и екстракти од кантарион, смиљ и лаванда, со благопријатни ефекти на кожата, исклучиво наменети за нега и заштита на чувствителна кожа по тетовирање.

13 47 Кремата помага при заздравување на рани, лузни и воспаленија на кожата по процесот на нанесување на тетоважа на било кој дел од телото.

Се нанесува на чиста кожа, неколку пати во текот на денот.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: масло од кантарион, органско масло од лаванда, органско масло од смиљ и витамин Е. 

Употреба: само за надворешна употреба, се нанесува повеќе пати во текот на денот.

Мислења на потрошувачи

MilanS
5
Најдобрата крема за заздравување на тетоважи, мојата заздраве пребрзо и одлично. Ја препоачувам на секој!
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се