4U Виранто форте сируп 100 мл

VIRANTO FORTE for you cold & flu syrup 100 ml sirup za deca viranto forte
4U Виранто форте сируп 100 мл
595,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049340C
favorite_border

Опис на производот

VIRANTO FORTE е сируп кој претставува природно решение за третман на настинка и грип.

Сирупот VIRANTO FORTE  треба да се примени веднаш, во рок од 2 часа по појава на првите симптоми на настинка и грип. Докажано е дека доколку се примени во првите 2 часа по појавата на првите симптоми на настинка и грип, во препорачаната дневна доза, е ефикасно решение за терапија на настинка и грип.

Почитувани родители, Ви препорачуваме да го имате VIRANTO FORTE во Вашиот дом за да можете да го примените веднаш штом ќе се појават првите симптоми на вирусната инфекција.

Главните активни состојки на сирупот VIRANTO FORTE се: екстракт од плод на црн бозел и екстракт од пеларгониум (Јужноафрички здравец). Ефективноста и безбедноста на овие активни состојки при состојби на настинка и грип се презентирани денес во бројни клинички студии објавени во бројни медицински списанија.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се