4U Виранто за возрасни 20 капсули

4U Виранто за возрасни 20 капсули
361,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050911C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Капсулите за возрасни VIRANTO се природно решение за терапија на настинка и грип.

VIRANTO капсулите за возрасни најдобро е да се применат што е можно поскоро, во рок од 2 часа по појавата на првите симптоми на настинка и грип.

Клиничките испитувања ја покажаа ефективноста и ефикасноста на активните состојки содржани во капсулите при нивна рана примена, веднаш по појава на првите симптоми на настинка и грип!

Препорачуваме секогаш да ги имате дома VIRANTO каспулите за возрасни за да можете да ги примените веднаш штом ќе се појават првите симптоми на вирусна инфекција. VIRANTO капсулите се препорачуваат за терапија на настинка и грип, кашлање, воспаление на грлото и воспаление на мукозните мембрани на горниот респираторен тракт, кај деца постари од 12 години и возрасни.

Пакување: 20 капсули

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се