ABOPHARMA Силвертус сируп, 100 мл

ABOPHARMA Силвертус сируп, 100 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
045905C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Силвертус сируп помага при: 

  • Симптоматски третман на болка во грлото поврзана со мукозен секрет и кашлица
  • Го потпомага искашлувањето на секретот и ја ублажува иритацијата во грлото
  • Содржи природни екстракти кои ја штитат оралната мукоза од надворешни иритации и ја олеснуваат бронхијалната секреција
  • Екстрактот од мајчина душичка го смирува бронхијалниот спазам
  • Има силно експекторантно и антисептично дејство

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се