ABOPHARMA Силвертус спреј за грло за деца, 30 мл

SILVERUSS Throat spray children sprej za grlo za deca
ABOPHARMA Силвертус спреј за грло за деца, 30 мл
381,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
045906C
favorite_border

Опис на производот

  • Силвертус спреј за грло, за деца со вкус на јагода
  • За симптоматски третман на иритација на грло поврзана со печење, гребење, болка и отежнато голтање
  • Присуството на екстракт од див синап помага да се врати гласот
  • Екстрактот од бел слез, ја обложува и штити оралната мукоза од надворешни иритации
  • Содржi и есенцијално масло од лимон кое има освежувачки ефект

Пакување: 30 мл.   

Силвертус производите се целосно природни, наменети за бактериски и вирусни заболувања на горни дишни патишта.
Иновативни формули од потполно природни состојки.
Синергијата помеѓу прополисот и колоидното сребро овозможува моќен ублажувачки и омекнувачки ефект, кој помага во олеснување на болка и инфекции на дишните патишта.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се