AFRODITA Шампон со чичек за оштетена коса, 1000 мл

Afrodita Burdock Shampoo for Damaged Hair (Cicak) sampon za ostetena kosa
AFRODITA Шампон со чичек за оштетена коса, 1000 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044000C
favorite_border

Опис на производот

Afrodita Burdock Shampoo for Damaged Hair - Шампон со чичек за оштетена коса

  • Регенерира
  • Без силикони
  • pH погодна за кожата
  • Веган

Ефикасен шампон за оштетена коса кој ја поправа структурата. Екстрактот од чичек ги храни влакната на косата, оставајќи ја косата здрава и еластична.

Пакување: 1000 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се