AFRODITA Шампон со карите масло за коса и тело, 1000 мл

Afrodita Shea Butter 2 in 1 Hair and Body Shampoo sampon so karite maslo
AFRODITA Шампон со карите масло за коса и тело, 1000 мл
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044001C
favorite_border

Опис на производот

Afrodita Shea Butter 2 in 1 Hair and Body Shampoo Шампон наменет за нега на коса и тело.

  • 2 во 1
  • Содржи карите масло (масло од шеа путер)
  • Без силикони
  • pH погодна за кожата
  • Веган

Богатата текстура на шеа путерот обезбедува нежна, но ефикасна нега. По употребата, вашата кожа ќе биде мека, а вашата коса ќе биде посилна и подобро кондиционирана. 

Пакување: 1000 мл.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се