AFRODITA Шампон со карите масло за коса и тело 1000 мл

AFRODITA Шампон со карите масло за коса и тело 1000 мл
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044001C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон наменет за коса и тело, што богато ја негува косата и телото.

Без силикони.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се